Tek bir sayfadan, etkileşimli, animasyonlu, multimedya ögeleri ile desteklenmiş interaktif weblere kadar Web yapıyoruz. Kişi ve kuruluşlar düzeyinde, çok farklı başlıklar altında internet çözümleri sağlıyoruz.

   Sürekli yenilediğimiz "sık kullanılanlar" ımızı, binlerce örnek site arasından test edilmiş, ilginç siteleri iş ortaklarımıza periyodik olarak gönderiyor ve iyi dolaşmalar diliyoruz. İş ortaklarımızın faaliyet alanları ile ilgili internet uygulamalarını araştırıp dosyalar hazırlayarak, ufuklarının genişlemesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

   Microsoft'un ofis internet ve diğer ev ve büro kullanımına yönelik dünyaca ünlü programlarının, kullanımlarını içeren- istenilen düzeyde- eğitim veriyoruz. Bilgisayar sistemlerinin alt yapılarının hazırlanmasında, kablolamada ve ağ tasarımında danışmanlık yapıyoruz.

   Özellikle son 5 yıldan bu yana dünyada ve son üç yıldır Türkiye'de de tartışılmaya başlayan Elektronik Ticaret ya da kısaca E - Ticaret, e-iş, e-business ya da B2B konusundaki gelişme ve kuralları, iş ortaklarımıza, toplantı ve seminerler yoluyla anlatıyoruz.